Velice nás mrzí, že jsme vás neuspokojili a chcete tak vrátit zakoupené zboží 🙁 Pokud s tím můžeme něco udělat, prosím kontaktujte nás zde.

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku, má kupující spotřebitel v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno nejpozději poslední den 14 denní lhůty.

Zboží, které chcete vrátit, musí být funkční a nesmí jevit známky používání. Musí tedy vypadat stejně, jako když jste jej přebírali a to včetně obalového materiálu a příslušenství. Pokud objednávka obsahovala dárek, musí být rovněž vracen v neporušeném stavu. V případě, že zboží ponese známky používání, bude námi, či výrobcem uveden do původního stavu. Toto je placená služba, která vám bude odpočtena od kupní ceny zboží, při následném dobropisování.

Po vyplnění formuláře zboží zašlete na tuto adresu:

UmělýStromeček.cz
Formanská 443
735 62 Český Těšín – Mosty

Zboží je nutno zaslat nepoškozené a v originálním obalu.

Po kontrole zboží vám bude vrácená celá částka včetně poštovného (pouze v případě, že jsou vráceny všechny položky objednávky). Cenu poštovného zpět od vás do našeho skladu je ve vaší režii (neproplácí se). Taktéž doporučujeme zásilku odeslat doporučeně a pojistit na hodnotu zboží. Po kontrole nepoužitého zboží proběhne platba převodem na bankovní účet, který jste uvedli ve formuláři.

Kupující spotřebitel:

Kupující spotřebitel nebo jen spotřebitel je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

Informace o zboží

 

Kontaktní údaje

 

Veritifikace